PL

SeconDOK to wygodna i łatwa w użyciu platforma medyczna, łącząca Pacjenta z lekarzem praktykującym na całym świecie

Z pomocą SeconDOK może Pan mieć pewność, że lekarz nie ma żadnych ograniczeń w udzielaniu Pacjentom fachowej porady medycznej.

icon-1

Nowi Pacjenci

Dlaczego najlepszy Doktor powinien być związany tylko z jedną instytucją medyczną, jeśli może pomóc wielu ludziom na całym świecie? Pańska praktyka medyczna może się rozwinąć, gdy zacznie Pan świadczyć usługi medyczne online mieszkańcom innych miast i krajów.

Ważne w przypadku odbioru online są kompetencje, doświadczenie i ocena lekarza, a nie miejsce lub kraj, w którym obecnie się znajduje.

icon-2@2x

Doceniamy Pana czas

Online Doctor służy Pacjentom w czasie, kiedy jest wolny, nie tylko od 9 do 17. Pediatra, dermatolog, terapeuta, chirurg i inni specjaliści mogą pracować w domu, biurze lub w podróży. Liczy się tylko doświadczenie lekarza, opinia eksperta w dziedzinie medycyny i chęć pomocy.

Internet nigdy nie śpi. Dlatego może Pan pracować i świadczyć usługi medyczne klientom online z USA, UE, Ukrainy, Rosji i innych krajów.

icon-3@2x

Oszczędności

Dzięki inteligentnym formularzom SeconDOK (system pytańia/odpowiedzi) oszczędzamy czas dla lekarza, ograniczamy koszty związane z biurem i gwarantujemy optymalizację wartości konsultacje medyczne.

icon-4@2x

Łatwe do podłączenia

Zapewniamy wielopoziomowy system weryfikacji Doktora, dzięki czemu internetowa konsultacja lekarska staje się jakościową i kompetentną. Nie musi już Pan myśleć, gdzie jest wakat, gdzie doświadczony pediatra, dermatolog lub terapeuta może mieć wyższy dochód. Korzystanie z platformy do konsultacji online SeconDOK robi rzeczywistością  marzenie – Pańska własna praktyka medyczna i Pacjenci z całego świata!

 

 

icon-5@2x

SeconDOK to druga opinia, a nie dokładna diagnoza medyczna

Rozumiemy, że internetowa platforma medyczna Patient – Doctor nie może zastąpić prawdziwej wizyty, ale często wystarczy przekazać Pacjentowi drugą opinię, ocenić dokładność diagnozy, wydać zalecenie lekarskie i zaproponować skuteczne leczenie.

Pacjenci SeconDOK oczekują od lekarza alternatywnej opinii, czasem jest to prosta odpowiedź na pytanie zdrowotne, które jest bardzo ważne dla Pacjenta.

new question
start2
STATISTICS
profile
iPhone eng

Jak działa SeconDOK

  • Facebook
  • Instagram

© 2017 SeconDOK Inc. All rights reserved. Our Terms of Service and Privacy Policy. Your questions and ideas you can write on: support@secondok.com