CZ

SeconDOK je pohodlná a jednoduchá platforma, která umožňuje spojit pacienta a lékaře po celém světě. 

Díky SeconDOK si uvědomíte, že v poskytování profesionální online lékařské konzultace neexistují žádné hranice a omezení.

icon-1

Noví pacienti

Proč by měl být kvalitní lékař omezen prací na jednom pracovišti, když může pomáhat lidem po celém světě? Vaše praxe se rozšíří, kdy začnete poskytovat lékařské služby (konzultace) lidem z různých měst a zemí online. Nejdůležitějšími ukazateli doktora jsou jeho kompetence a rating, ne místo či stát, kde se aktuálně nachází.

icon-2@2x

Váš čas je pro nás důležitý

Online lékař vyšetří pacienty kdykoliv – nejen během standardní pracovní doby. Pediatři, dermatologové, terapeuti, chirurgové a lékaři dalších oborů mohou dělat svoji práci z domova, z kanceláře, anebo když jsou na cestě. Klíčové jsou zkušenosti doktora, jeho schopnost odborně poradit a ochota pomoci.

Internet nikdy nespí. A proto můžete konzultovat zdravotní stav s pacienty z USA, EU, Ukrajiny, Ruska a jiných zemí online.

icon-3@2x

Šetření nákladů

Díky smart-formulářům SeconDOK (systém otázek a odpovědí) šetříme čas doktora, snižujeme administrativní zátěž a tím zpříjemňujeme a zefektivňujeme práci lékaře.

icon-4@2x

Jednoduché vytváření stránky

Poskytujeme víceúrovňový systém ratingu lékaře, což pro pacienta zaručuje kvalitu zdravotní konzultace online. Nemusíte se zabývat náročným hledáním pacientů, abyste mohl(a) jako zkušený pediatr, dermatolog nebo terapeut praktikovat. Pomoci platformy pro online konzultace SeconDOK můžete provozovat vlastní lékařskou praxi s pacienty z celého světa.

icon-5@2x

SeconDOK poskytuje druhý názor lékaře, ne exaktní diagnózu

Respektujeme, že online lékařské platforma pro komunikaci mezi lékaři a pacienty nemůže nahradit ambulantní vyšetření. Nicméně, je to způsob jak získat názor druhého nezávislého odborníka, ověřit svou diagnózu nebo požádat o radu. Konzultace s dalším lékařem může napomoci efektivní léčbě.

Pacienti SeconDOK očekávají odpovědi na otázky o svém zdraví, jistoty a potvrzení jsou pro ně velmi důležité.

new question
start2
STATISTICS
profile
iPhone eng

Jak funguje SeconDOK

  • Facebook
  • Instagram

© 2017 SeconDOK Inc. All rights reserved. Our Terms of Service and Privacy Policy. Your questions and ideas you can write on: support@secondok.com